KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13603185
nr 1360 3185
Etsning
"Stokholmia", eftertryck. Ej signerad. Motivet: 24x78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:49:45
200 kr
Etsning
nr 1360 3185
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 16 november 2020 |