KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13603185

nr 1360 3185

Etsning

"Stokholmia", eftertryck. Ej signerad. Motivet: 24x78 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:49:45